امروز یک شکرگزاری خیلی ویژه دارم.در بین این کمبود وقت دوست دارم درباره اش بنویسم.

این پست دقیقا حمل برخودستایی هست و چر از تعریف و تمجید...دقیقا همینطوره.و واقعیت محضه!واقعا خدارو هزاران بار شکر میکنم که داخل خانواده ای  که همه به چشم یک تکیه گاه و یک خانواده "سالم" "درست" "قابل اعتماد""محترم" "دارای اعتبار""ارزشمند" و...... بزرگ شدم.

واقعا باعث افتخارمه که چه آشنا چه غریبه که صرفا یکی دوبار با خانواده ام برخورد داشته، اومده بیان کرده:خانواده خوبی داری.پدر و مادر خوبی داری.قدرشونو بدون.خیلی پدر و مادرت خوبن و برامون محترمن و دوستشون داریم و حرفشون برای ما سند و ارزشمند و..... هست. 

بی اغراق میگم که طی همین دو ماه گذشته با حداقل 7-8 نفر غرییییبه ها...صرفا دو سه بار با خانواده برخورد داشتن. از ته قلبشون به من این حرفو زدن و برای پدر و مادرم ارزوی بهترینها رو کردن و دوست داشتن بیشتر ارتباط داشته باشند.


این بسیار بسیار بسیار با ارزشه برای من.

اینکه توی این دنیای به این آشفتگی اینقدر خانواده محبوب و سالم و دارای اعتبار و ارزش داشته باشی.فوق العاده است.

من داخل همچین خانواده ای بزرگ شدم و تمام قد به پدر و مادرم افتخار میکنم.نمونه اخیر همین اتفاق نگهبان و...

از دیروز که عذر نگهبان خواسته شده.چندنفر اومدن تشکر کردن که بابا، پشتیبان خانواده های ساکن اینجا بودند.

دیشب بابا که اومدن با خودشون دسته کلید اورده بودند و گفتن:فلان همسایه داره میره خارج از کشور ولی بچه اشو نتونسته ببره بنابه دلایلی .. کلید داده به من که هوای بچه اشو داشته باشیم و... .

و جالبه به ساکنین قدیمی اینجا کلید نداده و گفته:اگر نیستین که خانمو نبرم با خودم و بمونه پیش بچه ام.

که بابا گفتن:نه مشهدیم.

(یعنی بفکر اینکه بخواد از کسی دیگه بخواد هم نکرده! یا خانواده من یا هم خانمش کلا بمونه ایران--- جالبه ریس هیئت مدیره هم ایستاده بوده و اینقدر صراحتا به بابا همه چیو سپرده)


این فوق العاده برای من باارزشه که خانواده ام اینقدر مورد اعتماد و اعتبار هستند.


خدارو صدهزار مرتبه شکر..هزاران هزاران..هزاران..هزاران مرتبه شکر که اینقدر خانواده خوبی دارم.


دیروز جلسه ای که دفتر داشتیم.مامان پرزنت داشتن و یکی از اقوام بود که اینقدر عاشقانه، عارفانه،صادقانه و... از اعماق قلبش میگفت:فلانی شما همیشه برای من فرق داشتی و متفاوت بودی از بقیه فامیل و دوستت داشتم. تو و همسرت از کل فامیل جدایین و تا لب تر کردی میخوام ببینمت بدون هیچگونه سوالی اومدم و باعث افتخارمه که پیش شما الان نشستم و قراره کار کنم باهاتون.


اونجا من مست بودم از اینکه اینقدر خانواده فووووق العاده ای دارم و اینقدر دوست داشتنی و درست و سالم زندگی کردند.


باعث افتخارمن این پدر و مادر و امیدوارم روزی من هم اعتبار و ارزش و ...این مدلی داشته باشم.البته باید بیشتر باشه.چون من زیر دست این پدرو مادر رشد کردم و پرورش پیدا کردم.دستشونو میبوسم و براشون حاضرم از جونمم بگذرم و هررر کاری میکنم تا غرق لذت زندگی و شادابی و ارامش و .... بشن.

خدایا پدر و مادر نازنینمو سالم و سلامت بدار و روز به روز اسم نیک اشون پر اوازه تر توی دنیا بپیچه و براشون ارامش و ثروت دنیا و اخرت بیار.


خدایا متشکرم برای اینکه داخل این چنین خانواده ای متولد شدم و رشد کردم.

خدایا متشکرم.لطفا برای سلامتی پدر و مادرم دعای بسیاااار بکنین.

ادمهای بینظیری هستن و دنیا به ادمهای بی نظیر احتیاج داره:) تاریخ : سه‌شنبه 8 خرداد 1397 | 08:40 | چاپ | نویسنده: ne_ll | نظرات (1) (0 لایک)
.: Weblog Themes By M a h S k i n:.